Chcete sa pridať k dynamickému tímu profesionálov a rozvíjať svoje zručnosti v prostredí, kde sa ocení vaša práca a váš prínos? Potom ste na správnom mieste!

V spoločnosti DEMOSTAV, spol. s.r.o., hľadáme talentovaných jednotlivcov, ktorí majú vášeň pre hutnícky priemysel a sú ochotní sa podieľať na našich projektov. Nezáleží na tom, či ste skúsený profesionál alebo nováčik v odvetví, ponúkame vám príležitosť zapojiť sa do zaujímavých projektov a rozvíjať svoj potenciál.

Naša spoločnosť si váži inováciu, profesionalitu a spoluprácu. Ak máte túžbu prispieť k úspechu nášho tímu prostredníctvom vašich schopností a skúseností, tešíme sa na váš záujem o pracovné ponuky u nás.

Sledujte našu ponuku pracovných miest a kariérnych príležitostí a neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o viac informácií. Tešíme sa na možnosť privítať vás v našom tíme a spoločne dosahovať vynikajúce výsledky!

Žiadosť o zaradenie do databázy uchádzačov o zamestnanie

Ak si myslíte že svojimi skúsenosťami a zodpovedným prístupom viete obohatiť našu spoločnosť, zaregistrujte sa do našej databázy a zašlite nám váš aktuálny profesijný životopis na emailovú adresu info@demostav.sk. Po vyhodnotení a selekcii životopisov vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie.